• Tunalı Hilmi Cd. No: 7/B, Çankaya
  • Pzt-Cum
    8:00 - 19:00
7/24 Servis

0312 418 30 40

close

HAKKIMIZDA

1980 yılının Nisan ayında, Küçükesat’ta kurduğumuz firmamız ile bobinaj, hidrofor ve devir daim pompalarının satış, bakım ve onarım temsilciliğini yapmak üzere faaliyete geçtik ve sektörün lider firmalarının Ankara’daki ilk bayi ve genel servisliğini üstlendik.

Mükemmeliyet, kaliteli hizmet ve %100 müşteri memnuniyeti ilkelerimizle her geçen gün kendimizi geliştirmeye devam ederek, 1996 yılından itibaren ‘Limited Şirketi’ olarak hizmetlerimizi sürdürüyoruz.

Isıtma ve soğutma sistemleri sektöründe kazandığımız bilgi ve birikim ile birçok markanın genel servisi olarak hizmet vermenin yanı sıra teknolojik yenilikleri takip ederek ve verimliliği üst düzeye çıkararak müşterilerimizin ihtiyaç ve beklentilerini eksiksiz bir şekilde karşılama hedefiyle çalışmaya devam ediyoruz.

Uzman ekibimizle uluslararası standartlara uygun, kaliteli malzeme, işçilik ve uygulama hizmeti sağlamanın yanı sıra müşterilerimize daha konforlu yaşam alanları sunmak amacıyla hızlı ve esnek çözümler üretiyoruz.

Değerlerimiz

İş ve İşçi Güvenliği

Kaliteli Hizmet

Güvenilirlik

Çevreye Duyarlılık

Çözüm Odaklılık

Yenilikçilik

%100 Müşteri Memnuniyeti

Misyonumuz

Isıtma ve soğutma sistemlerine ihtiyaç duyulan tüm yaşam alanları için kaliteli, müşteri beklentilerine uygun, tasarruflu ve sağlıklı çözümler üretmek.

Vizyonumuz

Dünya standartlarında, her geçen gün daha iyisini yaparak başta Ankara olmak üzere ülkemizin en başarılı markalarından biri olmak.

Alarko, Daikin, Buderus, Carrier, Testo AG gibi
profesyonel markalar ile hizmet verebilmek için gerekli tüm eğitim sertifikalarına sahibiz.
SERTİFİKALARIMIZ
‪0533 332 94 37‬ Hemen Arayın!