• Tunalı Hilmi Cd. No: 7/B, Çankaya
  • Pzt-Cum
    8:00 - 19:00
7/24 Servis

0312 418 30 40

close

Otomasyon Sistemleri

Meydan Elektromekanik - Isıtma Sistemleri - Otomasyon Sistemleri

Otomasyon Sistemleri ve Kontrol Panelleri

 Servis personellerine minimum düzeyde ihtiyaç duymanız için otomasyon sistemlerine dahil olan Türkçe menülü kumanda panelleri ve ekipmanlarla kurulum yapmaktayız. Böylelikle zamandan tasarrufunuzun yanı sıra sistemleri dilediğiniz gibi kontrol edebilmenin özgürlüğünü yaşarsınız.

Uzman kadromuz tarafından kurulan otomasyon sistemi dış hava sensörü – kazan sensörü ve ısı algılayıcı sensörler ile koordineli bir şekilde çalıştığı taktirde hayatınızı kolaylaştırmanın yanı sıra maksimum konfor seviyesine minimum yakıt tüketimi ile ulaşmanızı sağlar.

Kazan otomasyon sistemleri brülörün açılıp kapanması, dış hava sıcaklığına göre otomatik ısı ayarı, 3 yollu vana kumanda özelliği ile %35’e varan yakıt tasarrufu sağlamaktadır. Dış hava kompanzasyonu sayesinde dış hava sıcaklığına göre kazanın üretmesi gereken ısı derecesini hesaplar ve konfor dan ödün vermez.

Yakıtı En Verimli Şekilde Kullanmanın Tek Yolu!

Kontrol Paneli

Kontrol Panelinin Avantajları:
Sistemler belirli bir zaman programına göre (günlük, haftalık, tatil) çalışır ve durdurulabilir.
Sistemler gerektiği zaman çalıştırılıp, durdurulacağı için enerji tüketimi azalır.
Kullanılmayan cihazlar ekrandan verilen komutla devre dışı bırakılabilir.
Otomasyon Sisteminin denetimi altında bulunan bütün çalışma periyotları sırasında olabilecek her türlü bilgi, sistem aracılığı ile izlenebilir:

Kazan çalışıyor / çalışmıyor bilgisi
Vana ve damper motorlarının açıklık durumları
Sensör arıza durumları ekrandan okunabilir.

Sistemlerin tek bir merkezden kontrolü ile iletişiminde kolaylık sağlanır ve hatalar minimuma iner.
Cihazların çalıştırılması ve durdurulması denetimi ve kontrolü ile ilgili personelden kaynaklanan hatalar minimuma iner.

Meydan Elektromekanik LTD. ŞTİ.  olarak uzman ekibimizle kurum ve kuruluşların, apartmanların merkezi ısıtma sistemlerine minimum enerji tüketimi, kullanımda kolaylık, ani arıza tespiti hususlarında olmazsa olmaz olan otomasyon sistemlerinin kurulumlarının yanı sıra acil müdehale, kumanda panellerinin bakım, onarım ve tamir servisliğini yapmaktayız. Firmamız kazan dairesi kontrol panelleri üreticisi olan honeywell, ontrol, alarko, sauter, siemens gibi markalarla çalışmaktadır. Siz de Ankara’da merkezi ısıtma sistemi ve kazan dairelerinizi bir sonraki teknolojiyle buluşturmak ve kullanımı çok kolay olan kontrol panelleri ve uyarı ekipmanlarıyla tanıştırmak için hemen bize ulaşın.

‪0533 332 94 37‬ Hemen Arayın!