• Tunalı Hilmi Cd. No: 7/B, Çankaya
  • Pzt-Cum
    8:00 - 19:00
7/24 Servis

0312 418 30 40

close

Kaskad Sistemleri

Meydan Elektromekanik - Isıtma Sistemleri - Yeni Nesil Kaskad Sistemleri

Yoğuşmalı Kazan
ve Kaskad Sistemleri

Ekonomik ömrünü tamamlamış eski tip kalorifer kazanlarını, yeni teknoloji yoğuşmalı sistem kazanları ile değiştirerek tasarruf ve konfora merhaba deyin!

Yoğuşmalı kalorifer kazanları, premix brülörü yanma teknolojisi sayesinde %98-110 verime ulaşır.

Kazana entegre edilecek otomasyon ve mekanik tesisat ekipmanları ile kusursuz uyum sağlayan bu kazanlar sayesinde konfor ve tasarruf kaçınılmazdır.

Minimum Enerji Tüketimi

Düşük alev sıcaklığı sayesinde doğalgaz tüketimi minimum seviyededir. Cihazlardaki su hacminin az olması sayesinde istenilen sıcaklığa kısa sürede ulaşılır. Ayrıca kazan sistemlerine kıyasla bakım ve arıza maliyetleri çok daha düşüktür.

Yedekli kaskad sistemleri sayesinde, oluşacak arızalarda soğukta kalınmaz. Arızalı cihaz devre dışı bırakılır ve yedek cihaz devreye girer. Böylece arıza giderimi sırasında soğuktan etkilenmek mümkün değildir.

Meydan Elektromekanik LTD. ŞTİ.  olarak uzman ekibimizle kurum ve kuruluşların, apartmanların yoğuşmalı kazan ve kaskad kurulumu hizmetinin yanı sıra tamir, bakım, onarım ve yenileme işlemlerini yapmaktayız. Buderus, Alarko, Viessmann gibi sektörde öncü markalarla çalışmakta olan firmamız bünyesinde, her türlü onarım, bakım işlemlerini garantili olarak yaptırabilirsiniz.

‪0533 332 94 37‬ Hemen Arayın!