• Tunalı Hilmi Cd. No: 7/B, Çankaya
 • Pzt-Cum
  8:00 - 19:00
7/24 Servis

0312 418 30 40

close

Pompa & Hidrofor

Meydan Elektromekanik - Servisler - Pompa & Hidrofor Sistemleri

Hidrofor Kurulum
Bakım Onarım Tamir Servisi

Hidrofor sistemleri çok katlı binaların su ihtiyacını karşılamak için ve şebeke basıncının yetersiz kaldığı durumlarda kurulur. Basıncı düşük suyu hava ile sıkıştırarak basınçlı hale getiren ve ekipmanları sayesinde basınçlı suyu depolayıp her daim hazırda bekleten bu su teknolojisi sayesinde binalarda artık susuz kalmak tarih oldu.

Hidrofor sistemleri kurulurken ilk olarak dikkat edilmesi gereken husus kullanılacak olan hidroforun markası, satış sonrası hizmet ağı ve yedek parça maliyetleridir.

Birçok marka kurulum maliyetleri düşük olduğu için tercih sıralamasında ilk sıralarda bulunurken bilinen ithal ürünlerin kurulum maliyetleri yüksek olduğu için son sıralarda tercih edilmektedir. Fakat kurulum maliyeti düşük olan cihazların kullanıcıya sunduğu sürpriz satış sonrası hizmet ağıdır.

Alınan ürünlerde arıza olması durumunda karşınızda muhatap bulamamak, yedek parça temin sürelerinin gereğinden fazla uzun olması ve yedek parça fiyatlarının çok yüksek olması.

Bu durumlarda hidrofor kurulumunda maliyetlerin düşük olması demek bu uzun ömürlü dayanıklı tüketim mallarının yıllarca düşük maliyetlerle kullanılması anlamına gelmemektedir

Kullanılacak Kaliteli Hidrofor Gruplarının Size Sunduğu Avantajlar

Uzun Ömürlü

 • Yüksek basınçlı, sessiz çalışan ve düşük güç sarfiyatlıdır.
 • Sıvıya temas eden tüm yüzeyler paslanmaz çeliktir.
 • Elektrik kumanda panosu sayesinde koruma sistemi mevcuttur.
 • Yüksek kalite ve uzun ömürlüdür.
 • Arıza tespit göstergeleri sayesinde kolay tespit ve kullanım sunmaktadır.
 • Faz koruma sistemleri sayesinde arıza olasılıkları en düşük olan cihazlardır.
 • Frekans kontrollü modellerde değişken devirli kullanım mümkündür.
 • Geniş servis ağı sayesinde servis müdahale süresi çok düşüktür.

Hidrofor Hizmetlerimiz

Hidrofor sistemi kurulumu

Hidrofor arıza tespit ve onarımı​

Hidrofor kumanda panosu imalat ve montajı

ATIK SU – FOSEPTİK POMPALARI

Bu pompalar pis-su fosseptik veya yağmur suyu tahliyesinde kullanılmaktadır. Açık fanlı olmaları sebebi ile pis-su tahliyesine en uygun pompalardır. Üzerinde bulunan seviye flatörü sayesinde devreye girme durma işlemini otomatik olarak yapmaktadır.

Orijinal elektrik kumanda panosu sayesinde arıza gösterge panelikoruma rölesifaz koruma grubu mevcuttur. Bıçaklı ve parçalayıcı olan modeller katı partikülleri parçalayarak tahliye etme özelliğine sahip pompalardır.

‪0533 332 94 37‬ Hemen Arayın!